Viki Handrychová – Karlovy Vary + Praha 5

Můj příběh

Spokojená a FIT

Když jsem byla na Nový rok vyzvána, abych si dala 5O různých krátkodobých, dlouhodobých, drobných či jakýchkoliv předsevzetí, úkolů, prostě sepsat si, co pro sebe chci udělat, papír zůstal prázdný. Dlouho jsem přemýšlela a zjistila, že nemám co napsat.
Vždy udělám, co si vymyslím, dotahuji věci do konce a překážky jsou výzvou. Žiju spokojeně a cítím se skvěle. Má práce mě skutečně naplňuje a to, že měním životy a zdraví lidí k lepšímu mě úžasně duševně uspokojuje. Jsem energická, cílevědomá, důsledná a opravdu spokojená!

Sebestředná

Před pár lety jsem se hodně hledala. Upřímně, když půjdu ještě dál, tak v mládí jsem se vlastně vůbec nehledala. Ve skrytu duše se dnes stydím za mnohé své vystupování a přístup k lidem. Měla jsem všechno, samozřejmostí bylo přijímat a dostávat, a přesto jsem stále byla nespokojená se vším, s každým i sama se sebou.

Myslela jsem si, že je to v pořádku a nespokojenost je ten správný hnací motor a tak jsem šla vždy dál za svými cíly, překvapená, proč mě celý svět nechápe, lidé nepřijímají a vztahy přátelské vynahrazovali spíše vztahy respektující.

Jak chutná dno

Vybudovala jsem několik prosperujících firem v naprosto různých oborech, které měli svá úžasná období rozkvětu. Byla jsem skvělá podnikatelka, ale chtěla jsem být zároveň skvělá matka a manželka… Byla jsem uhoněná, frustrovaná, ale vždy dobře vypadající s nálepkou úspěšné, dokonalé ženy.

Pak jsem se musela několikrát smířit s prohrou.

V roce 2012 jsem si vychutnala dno.
Krach firmy, dluhy, exekuce, hrozba ztráty střechy nad hlavou, pohledy okolí v obchodech i na ulicích, zmizeli všichni „přátelé,“neustálý tlak, stres… noční můra!
Manžel se zhroutil. Zajídal stres až do 135 kg.
Ztratila jsem skoro všechno, ale tátu děti neztratí!

Paní podnikatelka odložila šperky, kožichy, golfové hole a pustila se do práce a studií. Neměla jsem moc peněz a tak jsem oprášila mé vysokoškolské vzdělání v oboru lázeňství, začala samostudiem zdravého stravování, trendů ve výživě, vlivu stravy na zdraví člověka a už to jelo!

Absolvovala jsem kurz výživového poradce, jezdila do Prahy na semináře, stala se členem Aliance výživových poradců a otevřela si poradnu v Karlových Varech a v Kadani. Před dvěma lety jsem otevřela poradnu i v Praze.
Manžel zhubl na 108 kg, dostal se z depresí a začal znova pracovat v oboru, který má rád.

Sebeuvědomění

Na dno se člověk dostane, aby se měl od čeho odrazit!
Během té cesty jsem si uvědomila, jak důležité jsou mezilidské vztahy, jak jsme každý jedinečný a že je potřeba naslouchat. Že nelze člověka soudit na první pohled, protože nikdy nevíme, jaký má ke svému vystupování či vzhledu důvod. Jak vzácné je přátelství, důvěra a POMOC. Jak moc mě uspokojuje pomáhat ostatním v jejich cestě ke zdravému životnímu stylu.

Dnes učím své klienty, že ZDRAVÍ se rovná SPOKOJENOST. Konečně už se i objevují studie funkční medicíny, které toto potvrzují! A abychom byli zdraví, tedy spokojení, je potřeba třech pilířů, které jeden bez druhého nebudou nikdy plně funkční. Strava – pohyb – psychika.

Tím, že pomáhám klientům zhubnout, je vedu na začátek jejich nové cesty.

Má práce je mým posláním

Pomohu vám shodit přebytečná kila a naučím vás zdravě se stravovat. Tím naše cesta rozhodně nekončí. Pokud totiž nezapojíme pohyb a nenastavíme si to správně v hlavě, nedosáhneme nikdy úplné spokojenosti a zdraví.

V připravovaném eBooku Jak být FIT se dozvíte, že nikdy není pozdě a že právě teď je ten správný čas začít. Zjistíte, že hubnout, či udržovat si váhu pod dohledem výživového poradce je daleko jednodušší, než být na to sám.

Naučíte se číst etikety potravin, jak si vybírat správné potraviny, že zdravé může být i chutné, jak neubližovat jídlem svým dětem a mnoho dalšího nejen o stravě pro tělo, ale i duši a jak rozpohybovat i zapřísáhlé nepohyblíky.

Pro nesmělé, či zvídavé připravuji krátké video, jak vstupní konzultace u mě v poradně probíhá a jaké diagnostické přístroje používám.

Ráda vám budu průvodcem, abyste byli FIT a cítili se líp!


 

Provozovna Karlovy Vary

    

Těším se na Vás v provozovně FIT s Viki a programem Cambridge Weight Plan na adrese:
Lidická 595/64, 360 01 Karlovy Vary Drahovice – v 1.patře budovy České pošty
Parkování je možné na parkovišti z pravé strany budovy. Autobusové spojení je linkami 3 a 15 na zastávku Gagarinova.

Jsem Vám k dispozici, abych Vás profesionálně provedla všemi kroky Cambridge Weight Plan až ke zdárnému konci, kdy budete spokojeni se svou postavou i změnou životního stylu. Nabízím individuální přístup, ochotu pomoci s Vašimi problémy a v případě zájmu i preventivní konzultace po skončení programu.


Provozovna Praha

Těším se na Vás v provozovně FIT s Viki a programem Cambridge Weight Plan na adrese:
Seydlerova 2151/3, Praha 5 Nové Butovice –  100m od východu metra B stanice Nové Butovice.
Spojení autobusovou dopravou naleznete v sekci Kontakt.

Jsem Vám k dispozici, abych Vás profesionálně provedla všemi kroky Cambridge Weight Plan až ke zdárnému konci, kdy budete spokojeni se svou postavou i změnou životního stylu. Nabízím individuální přístup, ochotu pomoci s Vašimi problémy a v případě zájmu i preventivní konzultace po skončení programu.