Viki Handrychová – Karlovy Vary + Praha 5

Jmenuji se Viki Handrychová, je mi po čtyřicítce a jsem absolventkou Vysoké školy hotelové, obor lázeňství. K dalšímu studiu výživy mě inspiroval můj manžel, jehož příběh se dočtete níže.

V současné době provozuji dvě poradenská centra FIT s Viki s výživovým programem Cambridge Weight Plan, v Karlových Varech a v Praze. Díky svým báječným, spokojeným klientům a mým akčním nápadům jsem získala v roce 2016 prestižní cenu Hvězdný poradce.

Jsem členkou Aliance výživových poradců, spolupracuji v projektech Zdravá školní kantýna, Pestrá strava, Bez zbytečné chemie a také v rámci STOBu. Vzdělávám se v oblasti nových výživových trendů a pomáhám svým zákazníkům, nejen redukovat váhu, ale hlavně si svou vysněnou dosaženou váhu udržet na stálo, cítit se FIT a předcházet pomocí stravy nemocem.
Jsem Vám k dispozici, abych Vás profesionálně provedla všemi fázemi Cambridge Weight Plan až ke zdárnému konci, kdy budete spokojeni se svou postavou i následnou změnou životního stylu, která povede ke zlepšení vašeho zdravotního stavu. Nabízím individuální přístup, ochotu pomoci s Vašimi problémy a v případě zájmu i preventivní konzultace po skončení programu.

Zvítězte sami nad sebou!

Začnu citátem Lva Nikolajeviče Tolstoje: „Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí“.

A protože spokojená a šťastná rodina je pro většinu z nás nejdůležitější, je potřeba, aby každý jednotlivec byl  spokojený sám se sebou. Z vlastní zkušenosti vím, že mé vnitřní pocity se odráží v každodenním chodu rodiny.  Dlouhodobě se proto udržuji zdravá, štíhlá a v dobré kondici. V roce 2013 jsem si vyzkoušela třítýdenní kúru s Cambridge Weight Plan abych se na jaře pročistila a dostala do formy po Vánocích. Došlo k úbytku tuku, svalová hmota zůstala a cítila jsem se nabitá, připravená zdolávat nástrahy života. Váhu si udržuji dodnes a cítím se fajn.

Příběh mého muže o boji s nadváhou.

Je nám čtyřicítce a žijeme spolu přes 20 let. Můj manžel řešil problémy s nadváhou od dospívání. Zkoušel všechno možné a vždy se chvíli držel a po určité době se dostavil  jo-jo efekt. Při své výšce 185 cm vážil v roce 2013 celých 137 kg. To už bylo opravdu alarmující a doma houstla atmosféra… Taková nadváha s sebou nese nejen zdravotní rizika, ale i další problémy v běžném životě – fyzická výkonnost na nule, lenost se účastnit rodinných aktivit, nákup oblečení, chrápání, sex… Už jsem propadala zoufalství. Pak se na školním srazu manžel dozvěděl o programu Cambridge Weight Plan a rozhodl se ho vyzkoušet. Po třech měsících byl jako vyměněný. Naše rodina začala být daleko spokojenější. Manžel je opět atraktivní, cítí se skvěle a společné výlety jsou zase pro celou rodinu!

Začala jsem citátem a jeden zajímavý mám i na konec. Mark Twain kdysi řekl: „Patrně jediný způsob, jak si zachovat zdraví, je jíst, co ti nechutná, pít, co se ti oškliví, a dělat, co se ti nechce“. My už teď s manželem díky Cambridge Weight Plan víme, jak se naštěstí mýlil 🙂

Ráda i Vám budu nápomocna, být se sebou spokojená, cítit se šťastná a FIT!


Provozovna Karlovy Vary

    

Těším se na Vás v provozovně FIT s Viki a programem Cambridge Weight Plan na adrese:
Lidická 595/64, 360 01 Karlovy Vary Drahovice – v 1.patře budovy České pošty
Parkování je možné na parkovišti z pravé strany budovy. Autobusové spojení je linkami 3 a 15 na zastávku Gagarinova.

Jsem Vám k dispozici, abych Vás profesionálně provedla všemi kroky Cambridge Weight Plan až ke zdárnému konci, kdy budete spokojeni se svou postavou i změnou životního stylu. Nabízím individuální přístup, ochotu pomoci s Vašimi problémy a v případě zájmu i preventivní konzultace po skončení programu.


Provozovna Praha

Těším se na Vás v provozovně FIT s Viki a programem Cambridge Weight Plan na adrese:
Seydlerova 2151/3, Praha 5 Nové Butovice –  100m od východu metra B stanice Nové Butovice.
Spojení autobusovou dopravou naleznete v sekci Kontakt.

Jsem Vám k dispozici, abych Vás profesionálně provedla všemi kroky Cambridge Weight Plan až ke zdárnému konci, kdy budete spokojeni se svou postavou i změnou životního stylu. Nabízím individuální přístup, ochotu pomoci s Vašimi problémy a v případě zájmu i preventivní konzultace po skončení programu.