Reference

Paní Jarka z K.Varů

10.4.2019

“Dobrý den všem ženám i mužům, kteří chtějí – nebo z určitého důvodu potřebují – zhubnout,

o paní Viki jsem se dozvěděla od svého manžela, který se s ní zná po soukromé stránce. Neměla jsem sice žádnou velkou nadváhu (při výšce 163 cm jsem vážila necelých 70 kg), ale se svou aktuální váhou jsem nebyla jednoduše spokojená, necítila jsem se dobře, škrtilo mě oblečení (a odmítala jsem si kupovat stále větší a větší konfekční velikosti) a především jsem chtěla svému tělu i metabolismu dopřát jakýsi “restart” a tělo trošku pročistit.

Absolvovala jsem úvodní schůzku, včetně vstupního měření, kde mi Viki vysvětlila principy, na kterých je program Cambridge Weight Plan postavený. Ověřila si můj zdravotní stav i celkový životní režim, včetně stravovaní a pohybových aktivit. Poté mi nastavila denní příjem stravy a  střednědobý plán (včetně termínů dalších setkání s cílem ověřit výsledky našeho společného úsilí), dle kterého jsem postupovala. Kdykoli jsem měla možnost s ní své pochybnosti osobně či telefonicky konzultovat, vždy byla připravena mi dát  tu správnou odbornou radu.

Díky jejím znalostem a skvělému přístupu se mi za cca 1,5 měsíce podařilo shodit 9 kg čistého tuku a cítím se skvěle. Zatím si váhu držím a s novým stravovacím režimem jsem spokojená. Mám více energie i optimismu 😉 Viki vám můžu všem vřele doporučit a tímto ji moc děkuji, že se mi tak lidsky a ochotně věnovala!

Jarka”

Paní Hana z Prahy

30.1.2019

Od našeho prvního shledání neuběhly ještě ani čtyři měsíce a s Vaší velkou podporou a dobrými radami jsem dnes o 15 kg lehčí. Na doporučení mé dcery, která u Vás také program již před více než rokem velice úspěšně absolvovala a do dnešního dne nezaznamenala žádný “JOJO” efekt, jsem se rozhodla zabojovat i já s nadbytečnými kilogramy.
Na nový režim stravování jsem si velice rychle zvykla, opravdu mi moc chutnal a žádný pocit hladu jsem po celou dobu neměla. Dodržovala jsem Vaše pokyny a výsledek se brzy dostavil.

Mějte se moc hezky a přeji Vám hodně spokojených klientů.  Hana

Paní Míša Hrabová z Karlových Varů

24.1.2019

Když jsem viděla výsledky Cambridge Weight Plan u známé, rozhodla jsem se do toho také jít.  Začátek byl pro mě hodně těžký, ale jsem na sebe hrdá a zvládla jsem to. Jsem o 16 kg lehčí a cítím se úžasně! Chtěla bych poděkovat své poradkyní  Viki Handrychové,  která je úžasná

Pan David Marčev z Prahy

4.1.2019
Držím se i po roce a cítím se skvěle!

Paní Naďa z Karlovarska

10.12.2018
Milá Viktorko, moc děkuji za velkou a odbornou pomoc s mou dlouholetou obezitou. Váš lidský, ale profesionální přístup mi moc pomohl a hodně mě motivoval. Jste člověk na svém místě a děláte spoustu lidí šťastnými. Moc děkuji.

Naďa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paní Nováková z Prahy
5.6.2018

Dobrý den vážená paní poradkyně,

chtěla bych Vám moc poděkovat za vaší péči, kterou mi věnujete už třetí měsíc, v programu CWP. Váším profesionálním přístupem a velkou empatií jste mne přesvědčila, že i já mohu zhubnout. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna Vás, protože jste člověk, který naslouchá a následně pomáhá. Moc Vám za to děkuji a vážím si toho.
S pozdravem Nováková D.

 

Pan František z Prahy                                                                                  

16.3.2018

Cambridge Weight Plan je vskutku excelentní metoda, jak zredukovat kila tuku. Redukčních programu  je patrně spousta, zde je však skvělé, že člověk skutečně ubývá zejména tuky a jen minimálně svaly. Mohu tedy doporučit, byť upozorňuji, že zvláště první dny nejsou snadné a je třeba počítat s extrémní slabostí. Vyplatí se nicméně vydržet :).

 

Paní Sabina z Prahy

27.2.2018

Vždy jsem se musela hlídat, abych měla váhu tak akorát. Mám ráda pohyb, sport, zdravý životní styl, takže to nebyl problém.

Po prvním těhotenstvím začala ručička váhy směřovat směrem nahoru. V průběhu let bylo i druhé těhotenství a další  nárůst váhy. Práce, stres, péče o domácnost, nedostatek času, uspěchaná doba to vše se podepsalo na mé váze a já se dostala až na 99 kilo. Ihned jsem zmobilizovala všechnu sílu a dala se na redukci kil. Vyzkoušela jsem skoro všechny redukční programy a běhala jsem 8km obden. Čím víc jsem se snažila, tím víc to nešlo. Dosáhla jsem váhy 109 kilo a úplně jsem si zpomalila metabolismus. Byla jsem bez motivace a zklamaná sama ze sebe. Tolik energie a snahy jsem vložila do všeho a bez výsledku.

Když už jsem se začala smiřovat s tím, že zůstanu uvězněná ve 100 kilovém těle, dostal se mi do rukou časopis pro ženy, kde byl otištěn článek o dámě, která zdravě upravila svou váhu s programem Cambridge Weight Plan. Ihned jsem si našla internetové stránky. Po pečlivém prostudování webu a doporučení lékařů, například z IKEMU, jsem měla jasno! Objednala jsem se na první konzultaci k Viki a pak se mi začal měnit život.

Tímto bych moc ráda poděkovala Viki za veškerou pomoc a podporu na mé cestě. S programem jsem změnila přístup k sobě, k jídlu, životu a životosprávě.  Nejen že jsem zdravě optimalizovala váhu, zpevnila se mi postava, ozdravila jsem si tělo, přestala jsem být unavená, ale začínám i novou životní etapu plná elánu a chuti posunout se dál.

 

Paní Květa z Prahy

26.2.2018

Milá Viki,

nejprve bych Vám chtěla poděkovat za Váš přístup, který mi byl oporou a Váš přirozený respekt, který s chutí motivuje.

Pro program Cambrige Weith Plan jsem se rozhodla po zkušenostech mého známého, a i když jsem zpočátku byla nedůvěřivá (řekněme si popravdě, kolik ,,redukčních programů” člověk za život zkusí), následujících pár týdnu mě přesvědčilo o tom, že to mému tělu velmi prospívá. S úbytkem kil pomalu odpadávaly i menší zdravotní problémy a za chvíli jsem oblékla oblečení, které jsem si myslela, že už nikdy neobleču.

Asi nejdůležitější pro mě je to, že jsem se po několika letech naučila jíst pravidelně a moje tělo dostalo systém, který mu vyhovuje a odměňuje mě tím, že mám  mnohem více energie a hlavně se cítím mnohem lépe. Navíc reakce okolí na mou změnu je mi velmi příjemná 🙂

Takže za mě můžu jenom doporučit, a to nejen program, ale i Viki, která mi v mnohém pomohla.

Děkuji za všechno!

 

Paní Barbora z Prahy

10.2.2018

Bylo mi 42 let a je to skoro rok, co jsem si domluvila schůzku s Viki a začala s redukčním programem Cambridge Weight Plan. Inspirací pro mne bylo několik známých, kteří díky  změně životního stylu upravili neuvěřitelné množství kg a doslova omládli. Přišla jsem s váhou 89 kg, při výšce 173 cm. Zkoušela jsem redukce buď sama, nebo jsem docházela i do specializovaného centra, kde se mi za spoustu měsíců sice podařilo zredukovat pár kilo, ale pak se váha „sekla“ a opravdu dlouhou dobu se ne a ne pohnout, takže jsem opět ztratila motivaci. Problémem je i mé zaměstnání  – sedím celých 12 hodin, pracuji na velice nepravidelné směny a stejně nepravidelně se mi střídá denní i noční režim. Hned při první návštěvě mi Viki vše podrobně vysvětlila a naprosto přesvědčila, že i já to zvládnu, a že to půjde.

Při druhé návštěvě za pouhý týden jsem vážila již méně. Začátek byl těžký, prvních cca 10 dní byl hlad i chutě. První den v programu se mi chtělo až brečet, měla jsem dojem, že to nedám, protože jsem si vybrala zrovna „špatnou příchuť“ a naprosto mi nechutnalo. Ale výběr je opravdu veliký, takže jsem s žádnou další příchutí problém neměla. Produkty Cambridge Weight Plan  jsem si vyloženě užívala :-). A v podstatě jsem si užívala i celé období, kdy jsem byla v programu. Oproti dřívějšku jsem měla obrovské množství energie, vůbec jsem se necítila unavená, plná dobré nálady, bylo mi prostě skvěle!!  Viki byla skvělá, celou dobu mě povzbuzovala, konzultovala se mnou kdykoliv jsem cokoliv potřebovala a to i po telefonu. Okolí si začalo všímat změny, hlavně rodina a motivace byla tak obrovská, že mě ani jednou nenapadlo zhřešit.

Do léta 2017 se mi podařilo zredukovat přes dvě desítky kilo tuku. Zatímco předtím jsem se horko těžko vešla do velikosti 44 a byl problém vybrat něco hezkého na sebe, teď mám velikost 36/38 a můžu si obléct co chci :-).  A přesto, že už program nedržím, váhu mám stále stejnou. V mém případě to znamenalo, co se stravování týče obrat o 180 stupňů. A stejně takový obrat (samozřejmě k lepšímu) nastal v mém životě.

Takže za mě všem, co chtějí změnit svůj život styl, zlepšit si zdravotní stav a začít nový život, je Cambridge Weight Plan nejlepší volbou a Viki tou nej poradkyní!! Tímto jí také moc děkuji za její pomoc, motivaci a trpělivost.

 

Paní Iva z Prahy

8.2.018

Dobrý den Viki,

s velkým poděkováním Vám chci napsat pár řádek.

Dnes je to přesně 3 měsíce, kdy jsem se pustila do boje s nadbytečnými kilogramy a s Vaší podporou jsem dnes o mnoho kil lehčí a dvě konfekční velikosti menší.

Na režim programu Cambridge Weight Plan jsem si velice rychle zvykla, žádný pocit hladu jsem po celou dobu neměla.

Poctivě jsem dodržovala Vaše pokyny a výsledek se brzy dostavil. Je fakt, že pokud máte motivaci a děláte to kvůli sobě, jde to dobře a pokud  přidáte i trošku pohybu, jde to vlastně samo.

Moc Vám děkuji za Vaši podporu!

 

Paní Helena z Prahy

24.1.2018

Jmenuji se Helena a mám Kristova léta. Po lékařském vyšetření mi zjistili vysoký tlak a při zjišťování příčiny jsme narazili na ztučněné orgány a stres. Rada byla změnit stravování , životní sty a nestresovat se. Docela mne to překvapilo, necítila jsem se vysloveně obézní, spíše, jak se říká postava „krev a mléko“. Nechtěla jsem se smířit s tím, že budu brát prášky na tlak, které už musíte brát pořád a rozhodla jsem se, s tím něco dělat. Tenkrát mi poradila kamarádka program Cambridge Weight Plan, že mi pomůže a tak jsem kontaktovala paní Viktorii Handrychovou a začala jsem pečlivě dodržovat nastavený program, na který jsem si brzy zvykla a dle pokynů jsem i hodně pila. Výsledky se brzy dostavily, a i když mne to šokovalo, tak za pár měsíců jsem musela měnit šatník, protože mi bylo vše velké, bez toho, že bych hladověla, trápila se a stresovala. Dnes jsem moc ráda, že mi kamarádka doporučila tento program a já jej také doporučím.

 

 Paní Kateřina z Prahy

10.1.2018

Jmenuji se Kateřina, je mi přes 40 let a připadám si jako vyměněná….

Během několika měsíců jsem díky Viky, programu Cambridge Weight Plan a mé pevné vůli jsem zredukovala tři desítky tuku a je mi skvěle.

S tímto programem je redukce kil pouze radost. Každý den se člověk probouzí o něco lehčí a sebevědomí stoupá!

Viki Handrychová je ta nejlepší certifikovaná poradkyně na světě – milá, vstřícná, trpělivá, připravená vždy pomoci.

Viki, moc děkuji za všechno a slibuji, že udělám vše proto, abych se už NIKDY nemusela stydět za to, jak vypadám!!!!

 

Paní Marta z Prahy
1.12.2017

Pro Cambridge Weight Plan jsem se rozhodla poté, co jsem viděla fotky z oslavy narozenin.
Hrozný….při mých 160 cm jsem vážila skoro k 80kg. Pak jsem objevila na internetu komplexní program Cambridge Weight plan.

Moc  nevěřím na rychlé redukční programi, ale když jsem potkala známou, která udělala změnu životního stylu, nevěřila jsem svým očím.

Ohromě jí to slušelo a vypadala tak mladě! Tak jsem se rozhodla, že to taky musím zkusit.
Objednala jsem se do poradenského centra Cambridge Weight Plan na první konzultaci,  v blízkosti bydliště, kde se mne ujala moc příjemná paní Viki.

Po prvních měsících se blížím ke své původní váze i s nějakými těmi prohřešky. Jsem moc spokojená a cítím se skvěle.

Viki děkuji a těším se na viděnou!

 

Paní Jana z Prahy
28.11.2017

Dobrý den,
je mi přes 50 let a plíživě se má váha za 10 let začala dotahovat na 90 kg,což při mé výšce 153cm bylo víc než dost. Když jsem funěla při chůzi do schodů a nemohla popadnout dech,koupit oblečení se stalo trestem,řekla jsem si dost, musím s tím něco dělat. Zkoušela jsem omezit jídlo,cvičit,ale výsledek nulový, kila jsem stále nabírala.
Pak jsem slyšela o programu Cambridge Weihgt Plan. Na internetu našla certifikovaného poradce ing. Viki Handrychovou a objednala se na vstupní konzultaci. Šla jsem s obavami, jestli to zvládnu a zda i v mém věku budu mít šanci. Viki byla skvělá, vše se mnou probrala, mojí práci, časové možnosti a začala jsem.
Dokázala jsem to, vlastně, dokázaly jsme to s Viki.  Zredukovala jsem kila  na svou původní váhu, kterou jsem mívala. Břicho je pryč, do schodů běhám a cítím se plná energie.
Viki je pro mě velkou oporou, hodlám si váhu udržet a vím, že při jakémkoli problému se mám na koho obrátit. Všem, co bojují s váhou, mohu program Cambridge Weight Plan vřele doporučit.

Paní Ivana z K.Varů
28.11.2017

Paní Viki jsem vyhledala začátkem října. Nejsem člověk s nadváhou, který by potřeboval hodně změnit stravování. Nenechávám věci zajít do extrémů a situaci řeším ihned, když mám pocit, že mám o 5 kg víc než bych chtěla mít. Myslím, že je lepší to řešit v této fázi, než to nechat být a stresovat se s 10kg nadváhy. Upřímně jsem měla trochu obavu z toho, že mi poradce Cambridge Weight Plan řekne, že nemám co redukovat a nebude se mnou vůbec zabývat. Byla jsem mile překvapena. Během první konzultace jsme probraly moje neduhy, dostala jsem výsledky z přístroje InBody, takže jsem viděla, jak jsem na tom a na čem se dá zapracovat, pochopila jsem princip zdravého životního stylu s programem Cambridge Weight Plant. Naučila jsem se hlídat Kcal a vím kolik si jich za den můžu dovolit a kolik už je pro mě hodně. Vím, že skladba jídla je velmi důležitá pro to, aby tělo nevolalo po náhradním zdroji energie v podobě rychlých cukrů. S programem  to byla záležitost několika málo dní, má představa byla odlehčit si stravování a bonusem by mohlo být třeba pročištění organismu. A toho už jsem dosáhla téměř při první kontrole. Vše je to o ukázněnosti, jídelníček mám pestrý ale odlehčený. Snažím se do toho hodně pít, ale vybírám si co. Převážně to je voda ochucená pomerančem, citrónem a mátou.

Každý den si dám teplý oběd a k večeři nějaký zeleninový salát s masem. Když nakupuji potraviny, koukám na etikety a tam je pro mě spoustu směrodatných informací. A když nevím, co k snídani, sáhnu po ovesné kaši.  Jak říká Viki, je to převážně v hlavě. Jsem moc ráda za její podporu a i když se mi podařilo  svoje tělo přetvořit dle mých představ, vím, že rad Viki  budu i nadále využívat.

 

Paní Alice z Prahy
20. 11. 2017

Jmenuji se Alice, je mi přes 50 let , jsem vyšší postavy, ale ještě před půl rokem jsem měla hodně nad 100kg.

Byla jsem krátce rozvedená a absolutně přesvědčená o tom, že žádná redukce mi už nepomůže, ke cvičení mám odpor, bez jídla nedokážu žít, takže vrchol mého úporného snažení je úbytek max 5 kg a víc nedokážu. Zkrátka jsem se pohybovala v začarovaném kruhu.

Největším impulsem pro mě bylo, že mé dosud silnější kamarádky náhle ubývají na váze a krásní vlivem jakémusi programu Cambridge Weight Plan a já už jsem mezi nimi jediná boubelka a to mě ještě za 3 měsíce čekala svatba v rodině a představa, že mě uvidí bývalý manžel a všichni příbuzní takhle obézní a to o fotkách ani nemluvím, mi najednou bylo jasné, že to zkusím také.

Kamarádka mě objednala k Viki a já tam šla již odhodlaná, ale nedůvěřivá.

Začala jsem dodržovat program a hle za první měsíc jsem musela začít měnit šatník. Vše,  pak už šlo krásně skoro samo. Po dvou měsících mi bylo dovolen den, kdy jsem mohla ochutnat vše na svatbě a pak dál zase režim.

Musím napsat, že Viki je nekompromisní a nerada toleruje prohřešky, ale na druhou stranu umí poradit, je empatická a moc fajn.

Dnes už mám váhu jako za mlada, kupuji si o 3 čísla menší oblečení a zvykla jsem si přijímat i komplimenty okolí.

Děkuji Viki za podporu a ráda budu chodit na nabídnuté kontroly i po skončení programu.
Takže nebojte se, nic není ztraceno , nikdy není pozdě začít – hlavně to nevzdat!

 

Paní Ilona z Prahy
30. 10. 2017

Po několika neúspěšných pokusech zeštíhlet jsem se domnívala, že už se útlé postavy nedočkám. Na internetu jsem našla program Cambridge Weight Plan a začala jsem se o tento program více zajímat. Trvalo mě cca 2 měsíce, než jsem se odhodlala zkontaktovat certifikovaného poradce  a objednat se na první konzultaci. Vše jsem si o programu přečetla na internetu, ale přeci jen jsem úplně důvěřivá nebyla. Jsem z Prahy, takže jsem měla možnost širšího výběru akreditovaných poradců. Při výběru jsem se řídila nejen fotkou, ale především recenzemi. Nakonec jsem si vybrala paní VIKI (Ing. Viktorie Handrychová) a udělala jsem opravdu dobře. Působí na fotce, ale i ve skutečnosti velmi příjemně. Především recenze, na které jsem dala mě nezklamaly. Paní VIKI je klidná, příjemná, vše vysvětlí a je vám oporou při zvládání celého programu. Mohu ji vřele všem doporučit. S její pomocí jsem zredukovala kila tuku za pár měsíců, vše co jsem si přála, a to bez pocitu hladu. Mohu zase nosit o dvě čísla menší oblečení a jak fyzicky, tak i psychicky se cítím bezvadně. Není pro ženu nic příjemnějšího, než když jí chválí okolí, jak skvěle vypadá. Určitě žádná z nás nelituje peněz, když si může opět koupit oblečení o dvě čísla menší, které už myslela, že v životě neoblékne. Milé dámy, slečny, paní s VIKI to zvládnete a budete se zase cítit fajn.

 

Paní Katarína z Prahy

4.10.2017

Můj příběh, jak mi Cambridge Dieta změnila život…

Jmenuji se Katarína, je mi 36 let. Moje problémy s váhou mě provázejí dlouhou dobu. Když jsem nemohla otěhotnět doktoři to připisovali váze, která byla tehdy 101 kg. Horko těžko se mi povedlo trochu zhubnout a já otěhotněla a navíc s dvojčaty. Takže místo dalšího hubnutí jsem přib  írala. A dost z těch kil mi zůstalo a nešli shodit. Cítila jsem jakoby se moje tělo zacyklilo.

Smířila jsem se s tím, že po dětech se tělo mění, a říkala si, že na tom tolik nezáleží, hlavně že jsou děti zdravé. Vnitřně mně to ale trápilo. Přála jsem si být krásnou, štíhlou a aktivní maminkou. Zrcadlo a fotky mi pokaždé ukazovali krutou pravdu. Moje sebevědomí bylo prakticky nulové.

Fyzická stránka byla jen jedna část. Dětem je dva a půl roku a cítila, že jim nestačím a že jsem pořád utahaná. Obě děti jsou hodně živé, jsou to takové malá torpéda. Čím dál tím víc jsem cítila, že svým dětem chci být vzorem. Chci  je vézt ke zdravému a aktivnímu způsobu života, ale já musím jít příkladem.
Tehdy se můj manžel vrhnul do Cambridge diety. Byla jsem dost skeptická ale po chvíli jsem viděla úžasné výsledky. Potřebovala jsem právě tuto motivaci a hned jsem si našla svojí poradkyni paní Viktorii Handrychovú a pustila se do diety. Paní Viktorie mi byla celou dobu velikou oporou a vždy mi dodala sílu jít dál a vydržet.
Začala jsem Cambridge dietu s váhou 96,6 kg a teď jsem na, pro mně úžasných, 77 kg. Cítím se neuvěřitelně, mám mnohém více energie. Kupuji si oblečeni ve velikostech a stylech o kterých jsem jen snila 15 let. Nikdy jsem nevěřila, ze budu sebevědomě a suverénně nosit obtáhlé kalhoty, nebo šaty.
Pro mně to není jen fyzická změna. Nejvíce se změnilo uvnitř. V tom jak se vnímám, jak se cítím a jak přistupuji k životu. Cítím se být tou aktivní a štíhlou maminkou jakou jsem si přála být. Za dětmi běhám s lehkostí a dovádím s nimi celý den bez problémů a o to víc si to užívám. Navíc se po neuvěřitelně dlouhé době cítím opět jako přitažlivá žena, která se nebojí obléknout se atraktivně.
Děkuji, že jsem tohle vše a i něco navíc díky Cambridge dietě znovu získala a přeji všem kdo se do ní pustí to samé.


Nicole z Prahy

24. 9. 2017

Ráda bych se podělila o pocity v době, kdy jsem se rozhodla pro program Cambridge Weight Plan. Již několik let bojuji s váhou a dlouho jsem si přála se vrátit na váhu jako ve svých 20 letech, mám za sebou i těhotenství. V mládí jsem byla aktivní sportovec, ale s úrazem vše skončilo.

Jídelníček byl pořád stejný, jen ten pohyb nebyl, na který bylo mé tělo zvyklé. Od nového roku jsem se snažila jíst dělenou stravu. Po třech měsících se nic nezměnilo a tak jsem se na doporučení rozhodla navštívit poradce programu Cambridge Weight Plan.

Dne 12.4.2017 jsem navštívila paní Viktorii Handrychovou, která mi vše odborně vysvětlila a zahájily jsme program. První kritické dny jsem zvládla bez nervů, stresu a chutí. Vše mi vyhovovalo i po pracovní stránce, nemusela jsem přemýšlet co si dám k jídlu. Po prvním týdnu jsem si i vybrala své oblíbené jídla Cmbridge Weight Plan – kaše, polévky a koktejly.

Blížilo se léto a já měla radost, že pojedu k moři a budu se cítit dobře a nebudu se muset stydět za své tělo. To jsem měla už dole skoro dvě desítky kg a další příjemný úbytek před sebou.

Závěrem bych ráda řekla, že jsem velmi spokojená se současnou váhou. Mohu nosit oblečení, které je trendy a nemusím nic maskovat. S úbytkem kil jsem mnohem více v klidu, bez vnitřní nervozity a cítím se báječně. Dokonce se mi po letech zlepšila pravidelnost menstruace.

Viki mohu jen doporučit. Vždy mi poradila, byla i motivací, doporučila co je potřeba doplnit za minerály a udělala mi vyšetření kardiovaskulárního systému. Byla vždy oporou a na telefonu, pokud jsem potřebovala s něčím poradit.

Teď mám ten největší úkol si vysněnou váhu udržet. Ale těším se, že mi stále bude fajn, jako teď a čekají mě čas od času kontrolní schůzky , kde se ukáže, jak si vedu.

 

Renata z Prahy
24.9.2017

Jmenuji se Renata a je  bude mi 60. Po porodu dětí a postupem času, moje tělesná váha stoupla až k 85 kg/168 cm. Během doby se postupně dostavily různé zdravotní komplikace, které vyústily před 11 lety operací páteře a za těch 11 let vzhledem k tomu, že jsem nemohla provozovat žádný sport má váha vzrostla o dalších 9 kilo. V letošním roce mi lékař diagnostikoval poruchy rytmu srdíčka uvědomila jsem si, že musím něco změnit. I když jsem během těch předcházejících let zkoušela různé redukční programy, výsledkem byl úbytek 2 až 5 kg, které jsem za čas opět nabrala. Už jsem nevěřila, že se mi někdy podaří úbytek  pár kil dolů. Stále jsem dumala co dělat s kily navíc a byla nešťastná z toho jak vypadám. Na doporučení mé známé, jsem se přihlásila k certifikované poradkyni Cambridge Weight Plan paní Viktorii Handrychové. Při prvním vstupním pohovoru mi svitla naděje, že tento zvolený program výživy za předpokladu důsledného dodržování pokynů a stravovacího systému mi pomůže snížit mou tělesnou hmotnost. Největším problémem bylo naučit se dodržovat pitný režim 2,5 – 3 litry tekutin za den a spát alespoň 8 hodin, aby mé tělo mělo dostatečný odpočinek. Musela jsem si zvyknout zvlášť skloubit přípravu jídla pro rodinu s tím, že nesmím ochutnávat. Zvykla jsem si velice rychle a sestava jídla Cambridge Weight Plan mi vyhovovala a chutnala, přestala jsem mít pocity hladu. Při troše sebezapření a pevné vůle je v silách každého tento program absolvovat.  Výsledkem mého snažení je radost z krásné postavy. Velký podíl na mé úspěšné realizaci programu má  paní Handrychová, která mi svým citlivým přístupem dodávala sebevědomí a víru v úspěch dosáhnutí svého cíle. Cítím se dobře, je mi fajn a mám radost jak se mi postava změnila. Paní Handrychová moc Vám děkuji za profesionální přístup, jste úžasná.

 

Jindra z Prahy
22.9.2017

Během pěti let co jsem přestala aktivně hrát lakros ( mívala jsem trénink 3xtýdně a o víkendech zápasy) jsem postupně nasbírala nechtěná kila, která se mě držela a na moje občasné ( a nedůsledné ) snahy něco s tím udělat vůbec nereagovala.

Měla jsem pocit, že takhle už to asi zůstane a nic s tím dělat nejde. Nepříjemné bylo, že mě bolela záda, kolena a když jsme se náhodou chtěla rozeběhnout, tak se mi špatně dýchalo.

A pak se to stalo! Potkal jsme v práci kolegyni, která ještě před měsícem měla takové baculaté bříško – inu po dětech… a teď, bříško pryč, rysy v obličeji ostřejší

tvářička vyhlazená a evidentně omlazená – co se s ní stalo?

A už to vím!  Kolegyně se chystala vdát a chtěla být pěkná nevěsta. Na doporučení  jiné kolegyně navštívila certifikovanou poradkyni programu Cambridge Weight Plan, báječně omládla a dosáhla cílové váhy.

To mě nadchlo – to chci! Hned jsme si domluvila schůzku.

Byla jsem odhodlaná vydržet cokoliv a vyzkoušet jestli ve svých 45 letech ještě mohu začít zdravý životní styl a zredukovat nadbytečná kila.

Neříkám, že začátky jsou úplně jednoduché, ale klesající váha mi dodávala odvahu a chuť pokračovat. Navíc před připravená jídla z programu Cambridge Weight Plan velmi usnadní dodržení režimu. Na některé příchutě ať už koktejlů nebo kaší jsem se vyloženě těšila, ale je pravda, že každý jsme jiný – teď  má stejný program kolegyně ( inu, viděla jsem omládla a chtěla také … ) a vůbec se spolu neshodneme na oblíbených chutích.

S programem jsem u konce a tak bych ráda poděkovala Viki Handrychové – mojí průvodkyni na mé cestě, za všechnu podporu a pevnou ruku, která mě dovedla ke spokojenosti s mojí váhou. Takže chci říct : „jde to a stojí to za ten báječný pocit a úlevu od různých zdravotních neduhů“.

Viky, díky 🙂

 

Tomáš a Jana z K.Varů
30.7.2017

Milá paní Viktorie,

Tímto bychom Vám chtěly poděkovat za váš milý, pozitivní přístup a profesionální jednání.

Také za shovívavost, rady a podporu v průběhu celého programu Cambridge Weight Plan.

Díky programu Cambridge Weight Plan  jsme se naučily pravidelně jíst a hlavně pít 3 litry denně, což byl pro nás dříve velký problém.

Program a hlavně Vás, skvělou certifikovanou poradkyni Cambridge Weight Plan, bychom doporučily všem, kteří chtějí zdravěji žít, naučit se zdravému stravování, vypadat a hlavně se cítit skvěle.

Moc Vám za vše děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů jako jsme my.

 

Jindřiška z Prahy
6.7.2017

Milá paní Handrychová,

chtěla bych Vám poděkovat za Váš milý a osobní přístup v rámci celého průběhu programu Cambridge Weight Plan  a také za schovívavost, rady a podporu, když vše nešlo podle mých představ. Dnes jsem velmi spokojená s tím, jak vypadám, a moje sebevědomí stouplo o mnoho procent. Určitě můžu tento program i Vás jedině doporučit.

 

Stáňa z Karlových Varů
5.7.2017

Dobrý den paní Handrychová.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš skvělý a vždy pozitivní přístup a profesionální jednání. Díky Vám jsem si uvědomila, že vlastně záleží pouze na mě, jak budu vypadat a cítit se. Pomohla jste mi pochopit, že to jak se stravuji ovlivňuje mé zdraví a psychiku.

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od své známé, která se s tímto programem  dostala na skoro svou původní váhu a vypadá naprosto úžasně! Řekla jsem si tedy, že to zkusím taky a rozhodně nelituji. Z Vaší pomocí, podporou a pozitivním přístupem jsem změnila celý svůj jídelníček. Zjistila jsem, že není tak složité se správně a dobře najíst, jen u toho musí člověk trochu přemýšlet. Navíc jsem začala zase aktivně sportovat. Cítím se skvěle a  to díky Vám paní Viktorie. Moc Vám za vše děkuji a přeji spousty spokojených klientů.

 

Alena z Klášterce
21.6.2017

Chtěla jsem Vám Viktorie moc poděkovat, za váš přístup a vysvětlení k programu Cambridge Weight Plan, který jsem u Vás držela a za  několik měsíců jsem zredukovala svou váhu tak, že jsem musela kompletně nakoupit nové oblečení o 4 konfekční velikostí menší. Jsem ráda,že jsem se o Vás dozvěděla od známé, která u Vás program též začala a změnila životní styl. Začátek byl náročný, někdy i vyčerpávající, ale to se hnedka obratem změnilo. Léčila jsem se dlouhá léta na vysoký tlak a po 14 ti dnech programu jsem se zbavila všech léků na tlak. Nepociťovala jsem vůbec hlad a přitom jsem se zmenšovala :-). Každá kontrola po 14 ti dnech u Vás byla další dobrá zpráva a krůček k tomu, čeho jsem chtěla dosáhnout. Mít opět svou původní váhu ve které jsem se vždy cítila spokojená a to se podařilo. Cítím se velmi dobře, lehce, psychicky jsem omládla o 10 let,můžu si dokonce konečně koupit i hezké šaty, na které jsem před tím ani nepomyslela. Všem kteří chtějí změnit svůj životní styl, zaměřit se na své zdraví a neví si rady, doporučuji program Cambridge Weight Plan.

Ještě jednou děkuji Viktorie.

 

Michaela z Prahy
18.6.2017

Dobrý den,

jmenuji se Michaela a je mi 50 let a o programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kamarádky. Na ní jsem viděla, že změna životosprávy opravdu funguje. Byla velmi spokojená a tak jsem od ní vyzvěděla základní informace.

Hned jak jsem přišla domu sháněla jsem na netu informace o nejbližším certifikovaným poradci.

10 let jsem bojovala s nadváhou, která mě čím dál více omezovala. Po hormonální léčbě a následně po porodu  jsem se vyšplhala na váhu 76 kg. Byla jsem zvyklá na váhu o 10 kilo méně a tak se začaly objevovat i zdravotní problémy.

S programem Cambridge Weight Plan jsem začala počátkem dubna 2017, nyní v červnu  mám opět svou ideální váhu cítím se skvěle.

Zkoušela jsem hodně redukčních programů, ale až s tímto programem jsem zjistila  že vše je o zdravém životním stylu.

Můžu říct, že mi jídlo Cambridge Wight Plan chutná. Nejraději mám asi koktejly, ale chutnají mi i kaše i polévky a těstoviny. Nebylo nic o čem bych řekla, že mi to nechutná. Možná jen ty tyčinky nemusím.

Děkuji své poradkyni Viktorii Handrychové za milé jednání, vstřícnost a stálou podporu.

Vám všem, co chtějí změnit životní styl, mohu s klidným svědomím program doporučit. A pokud chcete změnit své stravovací návyky, nebojte se do toho jít.

S pevnou vůlí a lidmi, kteří Vás podpoří to určitě dokážete.

Držím Vám palce!!!

 

Renata
4.6.2017

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od známého a jeho úžasnou proměnou jsem byla nadšená.

Vyhledala jsem si na internetu certifikovanou poradkyni Cambridge Weight Plan, Viktorii Handrychovou v Praze a objednala se k ní. Na první schůzce po provedeném měření a vážení jsem si stanovila cíl.  Váhu, kterou jsem měla před pár lety. Hlavně jsem se bála mých chutí na sladké, ale to mě poradkyně uklidnila, že toho se bát nemusím. První týden byly chutě, ale další týden už to bylo dobré a vše mi chutnalo. Již na prvním měření se váho pohnula směrem dolů a to byl můj hnací motor dopředu. Každou kontrolou šla váha níž a já jsem se rozhodla, i když můj cíl byl dosažen, v programu  setrvat ještě o týden. Po 10 týdnech jsem zredukovala víc než jsem si stanovila na začátku programu. Cítím se skvěle.

Chtěla bych poděkovat  Viki za podporu a budu se těšit na kontrolní návštěvy.

 

Manželé Kamil a Radka z Prahy
16.5.2017

I my bychom se rádi podělili o náš příběh. Jsme čtyřčlenná, velmi mlsná rodina. Děti sportující, což přináší servisní služby 24/7 stran rodičů s přirozeným upozaděním vlastních potřeb. A tak kila, stejně přirozeně, přibývala úměrně věku i situaci. Asi nic nového nebo neznámého:-). Když ale náš každý den začínal vzájemným výčtem toho, co nás trápí s uklidněním, že zítra „začínáme“ a nikdy na to nedošlo, věděli jsme, že sami to nedáme. Pátrala jsem. Jsem zdravotník, a tak se nenechám opít rohlíkem v podobě „zaručených programů.“ Objevila jsem program CAMBRIDGE WEIGHT PLAN. Po prostudování pro mě byla třešnička na dortu garance Prof. MUDr.Vladimíra Teplana, DrSc., který je významnou kapacitou v oboru. Manžel skeptický, ale souhlasil. Z logistických důvodů jsme vybrali, paní Ing. Viktorii Handrychovou a objednali se.  Výběr poradce byla sázka do loterie, ale my jsme v loterii vyhráli!!!! Prostě štěstí. Na první schůzce jsme od ní získali všechny potřebné informace i pochopení, v průběhu programu nám byla oporou, a to i při telefonických konzultacích! A jak jsme to zvládli? Manžel zatím začal nosit oblečení o 3 velikosti menší, a „jede“ dál proto, že to zvládá od počátku úplně v pohodě, začal sportovat jako zamlada a je mu fajn. Nyní je třeba přiznat mojí roli a váhu. Chtěla jsem manžela vlastně jen popostrčit a podpořit ho, sama sebe umravnit a zbavit se závislosti na sladkém. Povedlo se. Můj úbytek byl v plánu a byl jasně daný a také se mi jej podařilo dosáhnout. Bylo to v pohodě a vejdu se do studentských hadříků. Ještě, že jsem je nevyhodila:-).

Na závěr mohu konstatovat jediné – s výraznou pomocí paní Ing. Viktorie Handrychové se mi můj osobní projekt prostě povedl:-)!

 

Soňa z Prahy
9.5.2017

Jmenuji se Soňa a je mi 52 let. O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, která tímto programem úplně změnila svůj pohled na výživu. Zredukovala svou váhu a byla úspěchem nadšena. Povídaly jsme si o ní, až mi poslala odkaz do mailu a já jsem se podívala, jestli taková Cambridge Weight Plan poradna není někde poblíž mé  práce. Našla jsem ji. Poslala jsem email a certifikovaná poradkyně Ing. Viktorie Handrychová mi zavolala a domluvila jsem si první schůzku, kde mi vše vysvětlila, pečlivě zvážila, změřila a zapsala všechny hodnoty. Paní Viktorie je skvělá, sympatická, dokáže pochválit, povzbudit a dodá jistou motivaci pokračovat dál. Odcházela jsem nadšená.  Začala jsem tedy s programem.  Ze začátku při změně stravy (jídla Cambridge Weight Plan), jsem měla strach, že budu mít hlad, ale žádný jsem nepociťovala. Díky programu jsem se naučila pravidelně jíst a hlavně pít přes 3L denně a to pro mě dřív byl nadlidský úkol. Centimetry mizí, což mě motivuje pokračovat. Mám i dostatek energie, kterou jsem dříve neměla. Při pravidelných schůzkách mě paní Viktorie převažuje, kontroluje tuky, svaly, vodu… pochválí a já dodržuji vše, co mi říká.  Všichni kolem mě obdivují, říkají, že vypadám báječně a já se tak i cítím. Jsem na sebe hrdá a přála bych ten pocit vítězství každému, kdo bojuje s nadváhou.

Touto cestou bych chtěla vyjádřit spokojenost s jídlem Cambridge Weight Plan. Pomohly mi razantně snížit váhu, kterou se budu i nadále snažit udržet. Koktejly si ponechám jako snídaňovou záležitost, jelikož mi tato snídaně vyhovuje. Dále oceňuji také poradenské centrum Cambridge Weight Plan paní Ing. Viktorie Handrychové, která vždy ochotně a  profesionálně poradí, vychází flexibilně vstříc při objednání termínů, podporovala mě a má v zásobě široký výběr produktů. Mnohokrát děkuji a doufám, že zůstaneme v kontaktu i nadále !!!

 

Daniela z Prahy
9.5.2017

O Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od své známé, která tento program už doporučila více lidem, kteří už dosáhli vynikajících  výsledků.

Tak jsem si řekla, že to zkusím. Vzala jsem telefon a objednala se k akreditované poradkyni nejblíže mému bydlišti. Začátek byl pro mě opravdu moc těžký. Jídlo mám velice ráda a nejčastěji jsem se stravovala večer, protože přes den nebylo příliš moc času. Nejtěžší bylo vařit své rodině a přitom ani neochutnat dané jídlo. Nakonec jsem to zvládla s pomocí skvělé a úžasné  paní Ing. Viktorie Handrychové, která mě vždy povzbudila a podpořila na každé návštěvě a za to jí patří veliké díky.

Výhodou potravinCambridge Weight Plan je, že má veliký výběr, polévek, koktejlů, tyčinek a kaší různých chutí a vůní. Když mi něco nechutnalo např. limetový koktejl, čokoládový s mátou nebo orientální polévka, tak jsem si mohla vybrat jinou. Další výhoda je rychlá a jednoduchá příprava, tudíž jsem mohla program dodržovat i na dovolené.

Cambridge Weight Plan a skvělou poradkyni Viki bych doporučila  všem, kteří chtějí změnit svůj život, vypadat a cítit se skvěle.

Díky Cambridge Weight Plan se cítím úžasně a za to velké díky!

 

Iveta z Prahy
23.4.2017

Dobrý den, paní Handrychová,

děkuji za vše….Díky Vám jsem začala znovu….

Někdy je těžké si uvědomit realitu…nebo lépe řečeno “si jí CHTÍT” uvědomit….stále je tady něco “přednějšího”…než my sami…Nejdřív je to rodina, děti, manžel, rodiče…práce…čas utíká a my v něm plujeme…neuvědomujeme si, že obětujeme zdraví, abychom vydělali peníze….pak obětujeme peníze, abychom znovu získali zdraví. Pak se tak znepokojujeme budoucností, že nežijeme v přítomnosti…žijeme tak, jako bychom nikdy neměli zemřít….

Jedno ráno…váha  104kg !! Nános VŠEHO…srdce buší, zablokovaná bederní a hrudní páteř…šílené bolesti…..zítra zase “začnu”…..cvičit…jíst pravidelně…atd. Jenže ráno jako každé jiné…práce ,rodina,  atd.

Toho dne jdu se psem na kontrolu k veterináři a vidím upoutávku na program Cambridge Weight  Plan. Hlavou mě prolétla světlá myšlenka, že bych se objednala a zkusila se poprat s tuky!? Zapsala jsem si telefon a zůstalo jen u myšlenky.

Uplynulo zase pár týdnů a nastal čas předvánoční…říkala jsem si, že před Vánocemi začít měnit životní styl nemá smysl. Ale mé tělo se vzepřelo a ukázalo mi, že je na čase něco dělat…ne  o “tom” jen přemýšlet.

Má páteř se zablokovala a to do slova a do písmene…nešlo vstát s postele. Následovaly infuze, léky, rehabilitace…nic  nepomáhalo..dokonce jsem se cítila hůř. V noci, když jsem nedokázala ani bolestí spát, mě hlavou opět prolétla myšlenka na hubnutí a na telefon, který jsem si zapsala. Nemohla jsem se dočkat rána a hned jsem vytočila číslo, když se mě na druhém konci ozval přívětivý ženský hlas. Věděla jsem, že jsem na správné cestě. Objednala jsem si schůzku.

Už je to pár měsíců a stále měním a měním :-)…..

Když jsi vzpomenu, jak jsem pochybovala o tom, zda je správné začít s redukcí před Vánocemi a ještě v období nemoci…Byla to ona – paní  Viktorie, která mě podpořila v mých pochybách a ukázala jasnou cestu kudy mám jít. Pod jejím vedením, empatií a pozitivním přístupem se mi daří bojovat nad pochybností nad sebou sama.

Je to člověk na správném místě a za to jí patří velký dík !

I já si konečně díky Vám užívám radostněji nadcházející jarní dny….s větší lehkostí 😉 a lepší náladou, kterou mně vždy dokážete nabudit, povzbudit a podpořit po dobu celého programu.

Jsem Vám vděčná za to, jak mně dokážete “předat” to, co každých 14 dní potřebuji…odvahu a čím dál více hlavu vztyčenou…

Už se zase na Vás těším 😎

 

Romana z Prahy
13.4.2017

Letos po Novém roce mne navštívila kolegyně z Brna a příjemně mne šokovala svým vzhledem. Podařilo se jí díky programu Cambridge Weight Plan zredukovat přebývající kila tuku a velmi ji to slušelo. Já jsem v té době  řešila  o číslo větší lyžařské kalhoty a to bylo mé rozhodnutí přihlásit se do programu.

Celý život jsem  aktivně sportovala, postupně se pohybová aktivita léty změnila na rekreační. Starostlivost o staré rodiče mne uvrhla do klidového režimu a to nastartovalo moje zakulacování a zálibu ve sladkém jídle. Již jsem překročila 60 let. S programem  jsem začala po návštěvě  certifikované poradkyně Ing. Viktorie Handrychové začátkem roku. Startovala jsem na váze, která byla pro mě již neúnosná, první měsíce jsem program dodržovala 100% bez problémů, pak nastala chřipková epidemie a léky to program zpomalilo. Nyní v dubnu se těším z nové energie, a postavy ve které se cítím skvěle. Je to pro mne úžasný pocit a odhodlání v  programu pokračovat.  Po každé návštěvě u mé poradkyně jsem znovu plná optimismu jít dál a dotáhnout vše do konce.

Děkuji paní Viki za její milý a pozitivní přístup.

 

Irena z Karlových Varů
2.2.2017

Celý život jsem byla velmi aktivní po všech stránkách včetně pohybové. Postupně mi rok od roku (poslední 3 roky) nenápadně nabalovala kila tuku a ve spojení s nesprávným jídelníčkem a hektickým podnikatelským způsobem života jsem najednou měla 108 kg  a řekla jsem si dost! Pomalu se začaly ozývat zdravotní potíže stáří a na to jsem ještě příliš mladá a krásná!

Preferuji pohyb a změnu stravovacích návyků, ale takto mi šlo dolu jen pár kg, trvalo to dlouho a motivace ubývala… Pak mi přešla klientka Asya , která přebytečná kila ztratila  s programem Cambridge Weight Plan a přesto že na podobné věci nevěřím, její proměna mě přesvědčila. Jdu do toho!

V roce 2016 jsem navštívila certifikovanou poradkyni Cambridge Weight Plan v KV, paní Viktorii. Vše mi podrobně vysvětlila, vybavila mě informacemi, aby mě nic nepřekvapilo a druhý den, jsem se pustila do programu. Jsem člověk velmi pečlivý a disciplinovaný. Šlo to jako po másle.

Váha vesele ubývala, každé dva týdny mě Viki na našich schůzkách převážila, přeměřila, zkontrolovala tuky, svaly, vodu… pochválila a já pečlivě dodržovala vše, co mi řekla. Asi 2x mě překvapila viróza a bolest žaludku. Moje poradkyně pro mě vždy byla na telefonu, ochotně mi poradila , to i v neděli večer a mě se ulevilo.

Má důslednost se vyplácí. Po čtyřech měsících mám velký obdiv kolegu a přátel, jelikož jsem musela vyměnit celý šatník. A i nadále se blížím  mému cíli,  změnou životního stylu. Cítím se skvěle, rodina, přátelé a Viki mě podporují, vše se mi dělá lépe, už si nemusím zavazovat tkaničky na nádech a při procházkách v lese nosím o dva naplněné batohy méně. Všichni kolem mě obdivují, říkají, že vypadám báječně a já se tak i cítím. Jsem na sebe hrdá a přála bych ten pocit vítězství každému.

Všem děkuji za podporu a já jedu dál! 🙂

 

Daniela z Prahy
9.1.2017

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla v srpnu 2016 od kamaráda, který na tento program přešel. Optimalizoval svá kila a byl úspěchem nadšen. Říkala jsem si, to bude zase nějaký nesmysl a přešla jsem to. Po nějaké době mě to nedalo a rozhodla se, že se na tento program podívám na internetu. Přečetla jsem si spoustu článků na stránkách Cambridge Weight Plan. Začala zkoumat jak to vlastně s tím je, co se jí a jak to celé probíhá. Přišlo mi to zajímavé a tak jsem si začala s kamarádem o tom povídat. Musela jsem si všechny informace schroupat a zároveň jsem se podívala, jestli takováto poradna Cambridge Weight Plan není někde poblíž mého bydliště. Našla jsem jí a trvalo mi asi týden, než jsem se odhodlala oslovit paní Viki.

Objednala jsem se na večer. Certifikovaná poradkyně Ing. Viktorie Handrychová mi vše vysvětlila. Paní Viktorie je skvělá a sympatická. Dokáže pochválit, povzbudit a dodá jistou motivaci pokračovat dál.  Zajímavé je, že nejsem vůbec unavená a to je na tom skvělé. Nejhorší byly asi první tři dny měla jsem hlad a chutě byly snad všude:-).  Pak už to bylo lepší a lepší. Přečkala jsem všechny oslavy narozenin a i Vánoce.  Po dvou měsících programu Cambridge Weight Plan jsem lehčí, plná elánu, nosím oblečení, které jsem na sobě neměla snad dva roky. Doma normálně vařím, peču a už mi to nevadí, naopak jsem na sebe pyšná, že vše zvládám bez problémů. Mám totiž úžasnou rodinu, která mě maximálně podporuje.

Program Cambridge Weight Plan a paní poradkyní Ing. Viktorii Handrychovou můžu s čistým svědomím jen doporučit.

 

Hana a Josef z Prahy
21.12. 2016

„Vám přestala manželka vařit?“ , těmito slovy jsem začátkem září uvítala svého klienta (pracuji jako účetní).  Ten se usmál, z aktovky vyndal jídlo z programu Cambridge Weight Plan a začal povídat. Jeho redukce kil super, ale hlavně podstatně zlepšení zdravotní stav u mne rozhodl. Po jeho návštěvě jsem na internetu vyhledala povídání a recenze o  programu  a navrhla manželovi, že by nebylo špatné ho zkusit.  Manžel souhlasil, tak jsem s ohledem k bydlišti našla nejbližšího poradce Cambridge Weight Plan – paní Viktorii Handrychovou  a domluvila schůzku.

Já měla jen pár kilo navíc, ale manžel k tomu všemu ještě nějakou dobu bral léky na vysoký krevní tlak a měl cukrovku 2 .typu léčenou inzulinem. Paní Viktorie měla nejprve z cukrovky  mého muže trochu obavy,  ale podařilo se nám ji přesvědčit, že s cukrovkou umíme pracovat, že manžel bude hladinu cukru kontrolovat víc než dosud a že jsme poslední, kdo by chtěl se zdravím riskovat.

.. a tak se i stalo …

Díky bezvadné a vždy ochotné paní Viktorii a hlavně díky vzájemné podpoře s manželem máme za sebou tři měsíce s programem .  Společný váhový úbytek  po čtrnácti dnech, dále  manžel vysadil prášky na vysoký krevní tlak a po měsíci i inzulin. A tak to trvá  i teď, když už do jídelníčku zařazuje maso, přílohy, ovoce, pečivo apod. Hladinu cukru si kontroluje stále a když ve výjimečných případech nějakou chybku udělá, sáhne po inzulinu.

Pro jistotu a pro můj klid, že jsem nepřišla s nějakou hloupostí, si nechal před deseti dny udělat u lékaře krevní testy. Z toho, že dopadly na jedničku, máme i s paní Viktorií velkou radost.

Teď jen překonat vánoce a z dlouhodobého hlediska nesklouznout ke starým stravovacím návykům.

Od mládí nesnáším slohová cvičení, ale s touto naší zkušeností se nedalo nepodělit.

Moc díky a hlavně paní Viktorii za její přístup, úsměv a pozitivno.

 

Paní Simona z Chebu
12. 12. 2016

Pocity na začátku : cítila jsem hlad, nebo spíš chutě hlavně večer, než se mi zmenšil žaludek.  Trvalo to cca týden a pak se to stabilizovalo a cítila jsem se dobře.
Pocity v průběhu: chutě jsem někdy cítila, hlavně když jsem vařila rodině, ale měla jsem radost z toho, že ručička váhy ukazuje méně a tak jsem to zvládla
Pocity na konci: dosáhla jsem svého cíle a mám z toho radost. Jsem na sebe hrdá. Rodina a všichni známí mě chválí, jak mi to teď sluší a to je opravdu to nejlepší hodnocení mého snažení.
Udržení váhy: snažím se přemýšlet nad tím co jím a v jakém množství. Přidala jsem více pohybu. Váha je zatím po 2měsících stabilní.
Hodnocení certifikovaného poradce Cambridge Weight Plan: snažila se poradit a pomoci mi, zajímala se o mé pocity, vyměnila mi příchutě, které mi přestaly chutnat, podporovala mě v mém boji s nadváhou. Psala sms. Odpovídala na mé dotazy a vždy pro mě měla čas.
Spokojenost s jídlem Cambridge Weight Plan: koktejly mi chutnají, polévky mám ráda jen nějaké, zeleninový bujón je můj oblíbený, pudinky miluji. Program jsem doporučila i své kamarádce, která je také moc spokojená. Opravdu upřímně doporučuji všem, kteří chtějí v zredukovat svá kila a naučit se zdravému stylu života.

 

Jan z Prahy
9. 12. 2016

Jmenuji se Honza a asi tak od 20 let se moje váha popř. BMI odvíjí od toho jakou mám životosprávu, bohužel nemám to štěstí, že bych mohl sníst cokoli a v jakémkoli množství a nepřibral ani gram. Měřím 192 cm a celou dobu mi váha oscilovala mezi cca 82 až 108 kg, právě v závislosti na životosprávě. Během roku 2016 jsem prakticky nesportoval, jedl hodně nepravidelně, smažené věci, fastfoody, sladké limonády, alkohol apod. Někdy v létě už velká část oblečení byla nenositelná nebo hodně těsná. Tak jsem se zvážil a zjistil, že mám něco málo přes 120kg. Chvíli jsem se snažil jíst zdravě a chodit do posilovny cca 2 měsíce. Bohužel výsledky nebyly skoro žádné, takže ztráta motivace a konec.

V  října jsem rozklikl  článek na facebooku, kde byly fotky a článek o redukčním programu pěvecké dvojice Eva a Vašek. Fotky před a po byly opravdu ohromující. Začal jsem tedy zjišťovat vše o programu Cambridge Weight Plan. Druhý den jsem se objednal u paní Handrychové na konzultaci.  Bylo mi vše vysvětleno, jak program funguje i co se může a nemůže. Druhý den jsem začal.

První dny jsem trochu ladil časy jídel. Ze začátku jsem míval hlad před spaním, ale to jsem vyřešil posunutím večeře na pozdější hodinu cca 2 hod před spaním. Překvapivě mezi jídly Cambridge Weight Plan není snad žádné, které by mi nechutnalo. Ale jednoznačně pro mě TOP jsou boloňské špagety, tomatová polévka a pekanová kaše. Koktejly denně nepiji ale v případě, že se nedostanete k mikrovlnce nebo sporáku, tak se hodí. Hodně jsem si oblíbil pomerančový nápoj.

Již na první kontrole jsem se cítil skvěle a lehčeji bylo to  motivující. Velký rozdíl byl i v obličeji, v pase samozřejmě také, což mě hnalo dál. Na jídlo jsem sice chutě měl ale ne nijak velké. Jediné, tak že se mi v noci zdálo, že jsem např. snědl pytel brambůrků: D

Program rozhodně doporučuji, výsledky jsou opravdu úžasné.

Děkuji Viki za vedení,  podporu a vždy pozitivní naladění.

 

Paní Kateřina
7. 12. 2016

Pocity na začátku : cítila jsem hlad, než se mi zmenšil žaludek .. trvalo to cca týden .. pak se to ustálilo a cítila jsem se dobře..
Pocity v průběhu programu Cambridge Weight Plan: chutě jsem někdy cítila, hlavně když jsem vařila rodině a pekla dorty, ale měla jsem radost z toho, že redukuji kila tuku. Nejtěžší bylo odolat na oslavách nátlaku okolí, ne vždy se zdařilo… pokud jsem zhřešila, tak vždy v rozumném množství… kompenzovala jsem to pohybem
Pocity na konci: dosáhla jsem svého cíle a mám z toho radost, jsem na sebe hrdá a rodina mě chválí… mám více energie .. nejen rodina, ale i okolí si všimlo té změny. Jsem spokojená s menší velikostí oblečení.
Udržení váhy: snažím se přemýšlet nad tím co jím a v jakém množství. Přidala jsem více pohybu. Váha je zatím stabilní, ale obava z vánočních svátků tu je.
Hodnocení certifikované poradkyně Viki : snažila se poradit a pomoci mi, vždy se zajímala o mé pocity, byla mi oporou v mém boji s nadváhou. Odpovídala neúnavně na mé dotazy a vždy pro mě měla čas.
Spokojenost s programem: jídla Cambridge Weight Plan  – koktejly mi moc chutnají, polévky mám ráda jen některé, zeleninový bujón je můj oblíbený, program  jsem doporučila i své sestře v Anglii a kamarádkám z okolí.

 

Paní Dagmar z Poříčí
8.11.2016

Dobrý den,

chtěla bych ohodnotit  program Cambridge Weight Plan pod dohledem zkušené akreditované poradkyně paní Viktorie. Jsem velice spokojená. Zkoušela jsem i jiné redukce  a vůbec mi se mi nedařilo optimalizovat kila. Zredukovala jsem jen 2 – 4 kila za 2 měsíce a opět jsem je nabrala zpátky. Tento redukční program je zatím jediný který opravdu funguje. Mám nové a menší kalhoty, je mi fajn a cítím se velice dobře. Chci tímto poděkovat za skvělou péči a podporu paní Viki.

 

Michaela
01.08.2016

I já bych se ráda pochlubila s mou prozatímní změnou🙂  Včera a dnes jsem si udělala radost s nakupováním nových věcí a velkou změnou image . Velké děkuji patří mé certifikované poradkyni Cambridge Weight Plan paní Viktorii Handrychové, která umí člověka opravdu podpořit a pomoci. Děkuji moc za vše a těším se na další naše setkávání.

 

Petra z Karlovarska
16.02.2016

Dovolte, abych i já napsala svůj příběh.

Váhu jsem v mládí nikdy neřešila, sice – jelikož mám širší boky a kostru celkově – ve mně od mala vyrůstal malý nenápadný časem zvětšující se mindráček, ale oproti mým k mé smůle krásným štíhlým modelkám až dokonalým 🙂 kamarádkám jsem byla jen o několik málo kg za nimi v těsném závěsu. No lety se plíživě kilka navyšovala….ale nic tragického….Až v těhotenství jsem se zakulatila o 32kg!  Zadržovala jsem vodu jak velbloud…..ale po porodu a po kojení stačilo nasadit počítání kj (moje první oficiální redukce) a vše se srovnalo až na původní váhu.

Několik let jsem váhu opět vůbec neřešila, nebylo proč, byla stále stejná, jedla jsem si svobodně kdy co a kolik jsem chtěla. Ale je na čase říct jednu důležitou věc, od narození jsem trpěla brutální až skoro k sebevraždě dohánějící nespavostí.

Kvalitu žití mi zachránila až MUDr. Malimánková, nejúžasnější doktorka, jakou jsem kdy měla. Nedám na ni dopustit. Nasadila mi hormon Melatonin a já od prvního dne věděla, že právě nedostatek až totální absence tohoto hormonu je příčina mého neštěstí.

Ale po cca 3 týdnech jsem zděšeně zjistila, že je ručička váhy nahoře!!! Ale hormon jsem musela brát v mém případě 2 roky, než se mozek naučil si ho vyrábět sám a já mohla konečně léčbu ukončit. To už váha blížila ke 100kg. Je to už možná 5 let zpátky a neumíte si představit, co všechno jsem od té doby zkusila. Po mých zkušenostech s různými programy na redukci váhy, mraky úletů, rad a tipů jsem nezhubla totiž nikdy ani deko!!!

Před 1/4 rokem jsem byla na Piloxingu, dát si do těla, a tam mi známá řekla, že jediné co funguje je program Cambridge Weight Plan. Koukala jsem na ni jak z jara, jestli to myslí vážně. Protože na to, že jsem byla snahou o zeštíhlení posedlá už více jak 5 let, tak tohle snad jediné jsem tedy nezkusila.

Letěla jsem domů na internet a začala študovat program. Ještě ten večer jsem požádala o konzultaci certifikovanou poradkyni Cambridge Weight Plan Ing. Viktorii Handrychovou, neboť tu ta dotyčná známá právě znala osobně. A druhý den jsem už u ní seděla 🙂  No, překvapuje mne, jak všichni píší, že první 3 dni masakr….za sebe bych řekla první 3 týdny masakr. Hlad, zima, malátnost. Nic hrozného, naopak se nikdy nedostavilo takové to klepání jako když Vám spadne hladina cukru z hladu, to vůbec ne. Toho jsem se třeba bála já…Ale při vztyku z dřepu nebo lezení z horké vany se mi občas zamotala hlava.

Ale jinak to očistec byl. Bolení hlavy, smrskávání se žaludku. Ale výhody to mělo. Nemusela jsem přemýšlet co uvařit, nakupovat, vařit….Mám totiž úžasného manžela a role kuchaře a živitele sebe a syna se zhostil na výbornou. Opravdu.

Ale po čase mne začal až bolet žaludek….tak jsem po konzultaci s poradkyní přidala zeleninu. Později i Cottage, syreček, to jsem si prostě prosadila, ale i přes jsem byla štíhlejší a štíhlejší. Co se konfekčních velikostí týče, původně jsem už měla problém s velikostí 44 takže spíš už jsem často vyhledala vel. 46, nyní na mně visí vel. 40, což je fajn. Nic mne neškrtí, je to úžasný pocit.

Jinak já doporučuji všechny jídla Cambridge Weight Plan – koktejly, ňam, a polévky, a tyčinky…..špagety, kaše, rýžové pudinky, rizoto, to mi vůbec nechutnalo. Takže já si to odkroutila na koktejlech a polévkách. Ale ty mi tak chutnají a vyhovují, že bych je ráda měla vždy po ruce.

Je mi po nich dobře.

Takže shrnutí, jsem maximálně šťastná, splnilo se mi mé největší přání, už nemusím nosit jedny jediné džíny do kterých se vejdu a pár triček…..

a paní Handrychové moc děkuji!!! za podporu, rady a vřelý optimismus 🙂

 

Tomáš z K.Varů
04.02.2016

Dobrý den,

s programem Cambridge Weight Plan jsem začal na doporučení kamaráda.

Začátek byl opravdu krušný, měl jsem stále hlad. Ale hned po prvním týdnu byly výsledky perfektní a hlad postupně přešel. Každých 10 dní jsem docházel k paní Handrychové a to mi vždy dodalo chuť pokračovat. Kila šla perfektně dolů a neuvěřitelně jsem ztrácel centimetry.

Moc chci paní Handrychové poděkovat za to, jak mi pokaždé dodávala optimismus.

Určitě doporučuji tento program všem, kteří ještě váhají a bojí se, že to nezvládnou. Dnes si svou váhu udržuji a už mě zase žádný pohyb nebolí a kila mě neomezují ve sportech.

Mějte se moc pěkně

 

Jana z K.Varů
03.02.2016

Dobrý den,

posílám Vám můj názor na program Cambridge Weight Plan.

Program bych všem doporučila, je to super způsob jak zredukovat kila a docílit vysněné váhy. S každou návštěvou certifikovaného poradce cambridge Weight Plan a zjištění úbytku centimetrů a kilogramů si odnášíte novou sílu a chuť na další cestu za svým snem.

 

Karin z K.Varů
18.01.2016

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat a vyjádřit svou spokojenost s certifikovaným poradcem Ing. Handrychovou z poradenského centra programu Cambridge Weight Plan v Karlových Varech.

S nadváhou jsem nikdy neměla problém a redukce kil jsem nikdy moc nezkoušela. Až přišlo klimakterium a hormonální léčba a má váha se začala šplhat nahoru. Už jsem se cítila skutečně nespokojená sama se sebou a tenkrát jsem se dozvěděla od zetě o programu Cambridge Weight Plan. Paní Handrychová mi tento program vysvětlila a nabídla. Pod jejím vedením se mi v loňském roce podařilo optimalizovat svou váhu. Naprosto bez trápení, v pohodě. Po celou dobu mi velmi pomáhal její aktivní přístup a pravidelný dohled. Mohla jsem se na ní obracet kdykoliv a s jakýmkoliv dotazem. To mi pomáhalo projít  program lehce a s dobrým pocitem.

Opět se cítím skvěle a děkuji!

S pozdravem

 

Tomáš z K. Varů
18.01.2016

Dobrý den ,

nikdy jsem nedržel a ani se o redukční programy  nezajímal. S rostoucím bříškem, se však začaly stále častěji objevovat bolesti zad a kloubů. Pak jsem se dozvěděl o programu Cambridge Weight Plan. Zpočátku jsem byl skeptický, protože jsem nevěřil, že opravdu zredukuji  váhu a udržím si ji. Byl jsem mile překvapen. Motivace se s mizejícími kily zvyšovala. Zdravotní potíže ustoupily a já se můžu opět věnovat libovolným sportům, hlavně mému oblíbenému golfu. Cambridge Weight Plan  doporučuji všem svým známým i klientům v zaměstnání, které trápí nadváha, nebo chtějí zredukovat jen pár kilo, aby se cítili lépe.

Chtěl bych touto cestou poděkovat za možnost, vedení a podporu.