Informace

Akce měsíce

Akce měsíce Zahrajte si o svůj dárek! Chci vědět více o akci měsíce.

Program Cambridge Weight Plan

Programy CWP a ceník Každý cítí, že mu nadváha přináší spoustu potíží v denním životě a každý ví, že je nadváha nezdravá a je spouštěčem mnohých zdravotních komplikací. Cambridge Weight Plan (CWP) pomáhá nejen výrazně snížit hmotnost, ale také změnit životní styl. Chci vědět více o Cambridge Weight Plan.

Ceník

Aktuální ceny našich služeb a produktů naleznete zde.

Novinky

Novinky Aktuality a zprávy. Chci vědět více o novinkách.

Časté dotazy

Časté dotazy Produkty Cambridge Weight Plan obsahují vysoce hodnotné bílkoviny a minimum tuků. Tři porce denně obsahují 100% vitamínů, minerálů a stopových prvků, které vaše tělo denně potřebuje. Nízký obsah sacharidů je klíč k úspěchu Přečíst více.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy Dárkový poukaz na produkty Cambridge v rámci redukčního programu Cambridge Weight Plan. Více o dárkových poukazech.

Spolupracující lékaři

Spolupracující lékaři Redukční program Cambridge Weight Plan doporučuje řada lékařů. Více zde.

Detoxikace

Detoxikace Program CWP se dá použít jako jedinečná 14-ti denní nebo týdenní pročišťující a detoxikační kúra. Po 14 dnech bude Váš organismus pročištěný, budete o pár kg lehčí, budete se cítit lépe, zlepší se vám nálada, pleť a nastartuje se metabolismus. Chci vědět více o detoxikaci.

Just

Just Švýcarská společnost, která se od roku 1930 zaměřuje na rovnováhu mezi vědou a přírodou, studiem bylin společně se starověkými terapiemi, v nichž Just znovuobjevil zdroje pohody a zdraví. Více o Just.

Nahrin

Nahrin Švýcarská společnost Nahrin vyrábí zdravé, kvalitní a zároveň také chutné produkty zdravé výživy a potravinových doplňků již více než 50 let. Firma neustále vymýšlí nové složení, zlepšuje příchutě a kvalitu již existujících produktů. Více o Nahrin.

GDPR

Informace o ochraně a zpracování osobních údajů najdete zde.